top of page
Úvod  > Obchodní informace  >  O nás

Modulové domy WoodCon   |   O nás

Jsme výrobci rodinných domů formou modulových dřevostaveb s více než 150-ti referenčními stavbami v ČR i zahraničí. Tuto činnost jsme zahájili v roce 2006 ve spolupráci se společností WHB s.r.o., jakožto dodavatelé montovaných dřevostaveb špičkového systému DEKHOME.

V roce 2009 jsme na získané zkušenosti mezi prvními v ČR navázali představením vlastního konceptu malometrážních modulových dřevostaveb určených pro trvalé bydlení. Na základě pozitivního ohlasu na tento druh bydlení jsme v roce 2009 rozšířili náš výrobní program o ucelenou nabídku typových projektů s filosofií rostoucího bydlení, kterou jsme v roce 2010 zaštítili mezinárodní obchodní značkou WOOD CONSTRUCTION (WoodCon).

Klíčové technické know-how naší společnosti jsou samonosné KVH konstrukce spojované systémem kónických dlabů a čepů, které jsou vyřezávány na špičkových CNC dřevoobráběcích strojích Hundegger a nadkrokevní skladba střešní konstrukce s odhalenými krokvemi v interiéru.

Mise

Poskytovat kvalitní řešení v oblasti rostoucího bydlení formou konceptu modulových dřevostaveb a mobilních domů při využití 100% ekologických materiálů a moderních způsobů výstavby.

Vize

Zůstat mezi klíčovými výrobci a dodavateli mobilních a modulových staveb v ČR a i nadále se významně podílet na formování tohoto segmentu stavebnictví.

bottom of page