CENÍK DŘEVOSTAVEB WOODCON 2020

Úvod  > Ceník

Dokončená stavba na klíč "DS" v provedení Classic (sedlová střecha 20°)

Ceny vč. DPH 15%

Vysvětlivky:

(1) Ceny staveb kalkulovány pro dokončenou stavbu na klíč se sedlovou střechou 20°, difúzně uzavřený konstrukční systém (difúzně otevřený systém +2% z uvedených cen)

s fasádním systémem v provedení fasádní omítka /  lazurovaná fasádní paluba Smrk / cementotřísková deska Cetris Basic v libovolné kombinaci.

(2) Orientační průměrná cena přepravy z výrobního závodu Nová Paka (CZ) do regionu Praha/Hradec Králové/Liberec. Orientační cena přeprav do ostatních regionů uvedena v ceníku. Přesná cena bude stanovena na základě náročnosti trasy a reálných dojezdových kilometrů na pozemek realizace.

(3) Orientační průměrná cena pronájmu manipulační techniky pro vykládku na pozemku realizace (autojeřáb 50-100t / dojezd 70km / výkon 2-3hod. / vykládka do 15m). Přesná cena bude stanovena na základě reálných dojezdových kilometrů, hodin výkonu a vzdálenosti vykládky. 

(4) Nepovinná položka: orientační cena založení na systém zemních vrutů BAYO.S pro únosnost zeminy 45kN s max. převýšením pozemku 30cm. Alternativně lze stavbu založit na betonové patky/piloty (1 modul = 12-18ks) - realizace v kompetenci investora/objednatele.

Kontaktní údaje

Rychlá navigace

+420 603 262 672

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle

Kontaktní formulář

WoodCon 2013-2020  |  Veškerý grafický a textový obsah je majetkem společností Wood-con Dřevostavby s.r.o. a D.MI. s.r.o.​